Visos kategorijos

ekskursija

Pagrindinis> ekskursija

100% New Virgin medžiaga

Mes importuojame Bayer Makrolon ir Sabic Lexan 100% pirminę žaliavą polikarbonato lakštams išspausti, o tai gali garantuoti lakštų optines ir mechanines savybes.

Gamybos linija

„Erpei“ pristatė moderniausią Korėjos paviršiaus apdorojimo technologiją, pastatė naują cechą be dulkių (1000 klasė), aprūpintą 2 optinio lygio paviršiaus apdorojimo gamybos linijomis, naudojo pasaulyje populiariausias žaliavas Covestro/Bayer, Mitsubishi dervas gamindama pažangūs plastikiniai lakštai kiekvienam klientui. išsamūs gamybos pajėgumai siekia 200,000.00 XNUMX ㎡ per mėnesį.

įranga

Taip pat atliekame tikslų pjovimą ir gręžimą, CNC frezavimą, tikslų pjovimą ir medžiagų pjovimą bei spausdinimą. Naudodami jūsų pateiktus brėžinius galime pagaminti mažas detales pagal jūsų poreikius. Galite sutaupyti laiko ir pinigų, jei jūsų dalys bus paruoštos, kad atitiktų jūsų programą.

MTTP

Super produkto naujovės, stiprūs moksliniai tyrimai ir tobulinimas bei griežtas kokybės valdymo supratimas

Turėdamas tvirtą pagrindą ir techninę galią, Changzhou Erpei Advanced Material Technology Co., Ltd. pirmauja energijos apskaitos ir valdymo pramonėje

Kvalifikuoti produktai, stipri mokslinių tyrimų ir plėtros galia bei unikali patentuota technologija pelnė vietinių ir užsienio klientų pasitikėjimą ir pagyrimus.

Karščiausios kategorijos