Visos kategorijos

Apie mus

Pagrindinis> Apie mus

Changzhou Erpei Advanced Material Technology Co., Ltd

Changzhou Erpei Advanced Material Technology Co., Ltd. yra įsipareigojęs Optinių ir funkcinių inžinerinių plastikų MTTP ir gamyba Polikarbonatas ir akrilas. Tai naujoviškomis technologijomis pagrįsta įmonė virš 10 metų patirtis.

Erpei pristatė moderniausią Korėjos paviršiaus apdorojimo technologiją, pastatė naujas bedulkė ​​cechas (1000 klasė), aprūpintas 2 optinio lygio paviršiumi apdorojant gamybos linijas, naudojama geriausia pasaulyje žaliava Covestro / Bayer, Mitsubishi dervos gamina pažangius plastikinius lakštus kiekvienam klientui. išsamūs gamybos pajėgumai siekia 200,000.00 4 ㎡ per mėnesį. optinis klasės polikarbonatas/akrilas, kietai dengti polikarbonato lakštai, ESD polikarbonatas lakštai, antipireno polikarbonato lakštai, XNUMXH kietai dengti akrilo lakštai, Antistatiniai akrilo lakštai siūlo ekonomiškus sprendimus optiniams ir pramoniniai pritaikymai. Tokie kaip PCB apsauginė apsauga, keturračių priekiniai stiklai, švarių patalpų pertvaros ir kt.

Pažangūs plastikiniai lakštai yra išbandyti pagal tarptautinius standartus ir kinų standartai (ASTM&GB), jie labai populiarūs Šiaurės Amerikoje, Europoje, Vidurio Rytų ir Pietryčių Azija. Daugiau nei 80% jų eksportuojama į tarptautinius rinkose.

Dirbtuvės be dulkių

Apdorojimas

Patikrinimai

Pakavimo

pakrovimas

Prietaiso laikymo nuorodos

Karščiausios kategorijos